WSPÓŁPRACA RECENZENCKA

Współpraca recenzencka


Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy recenzenckiej. Pod uwagę biorę oczywiście głównie książki ze względu na czytelniczy aspekt bloga. Jeśli chodzi o warunki tego rodzaju współpracy, z mojej strony wyglądają one następująco:
 1. Recenzuję książki w sposób subiektywny, jak również szczery. Stąd też zastrzegam, że moje recenzje mogą być negatywne. Oczywiście w każdej lekturze staram się znaleźć pozytywne cechy, nawet jeśli nie przypada mi ona do gustu, ale na pewno nie piszę TYLKO recenzji na plus, bo wymaga tego ode mnie współpraca.
 2. Preferuję książki drukowane, jednak jeśli sytuacja tego wymaga, nie mam również nic przeciwko e-bookom. 
 3. Od momentu otrzymania książki (tj. kiedy już dotrze na mój adres) potrzebuję od dwóch do czterech tygodni, by ją przeczytać, a następnie zrecenzować. Czas ten zależy od ilości książek, jakie w danym okresie wymagają zrecenzowania, jak również własnych obowiązków. 
 4. Gatunek książki jest naprawdę dowolny: czytam praktycznie wszystko, od romansów, poprzez kryminały, aż po fantastykę. 
Stąd też, chętnie podejmę współpracę recenzencką zarówno z Autorami, jak również Wydawnictwami. Ze swojej strony zapewniam rzetelność, terminowość, jak również podkreślam, że powyższe warunki współpracy mogą ulegać zmianie na rzecz obustronnego omówienia swoich warunków. : ) Jeśli zatem są Państwo zainteresowani, proszę kierować wiadomości na poniższy adres mailowy.


E-mail: xstill.changeablex@gmail.com

Do tej pory zaufali mi:

Autorzy:
 1. Patrycja Gryciuk
 2. Łukasz Wasilewski
 3. Artur Pacuła
 4. Małgorzata Borkowska
 5. Tomasz Mazur
 6. Paweł Hajduczenia
 7. J.M.R. Michalski
Wydawnictwa:
 1. Wydawnictwo Akurat
 2. Wydawnictwo MUZA S.A.
 3. Wydawnictwo IUVI
 4. Wydawnictwo HarperCollins Polska
 5. Wydawnictwo Otwarte
 6. Wydawnictwo Editioi Editio Red (Helion)
 7. Wydawnictwo Czarna Owca
 8. Wydawnictwo Kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

*Każdy komentarz, czy to pochwała czy też krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)
*Jeśli jednak zamierzasz napisać "fajny blog! może rev?" - lub coś w tym stylu, to naprawdę lepiej nie pisz niczego :)
*Nie bawię się w obserwację za obserwację, więc daruj sobie od razu takie pytania :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *