Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

czwartek, 14 stycznia 2016

Małgorzata Borkowska - "Wyprawa po klucz" - ZAPOWIEDŹ

Moi Drodzy, w dniu dzisiejszym wpis będzie krótki, zwięzły i na temat. Mam dla Was bowiem zapowiedź niezwykle ciekawej książki, którą prawdopodobnie Chaos Myśli obejmie patronatem medialnym (nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo cieszę się z tego powodu!). Książka ta planowo ma zostać wydana w pierwszym półroczu 2016 roku, lecz już teraz warto dowiedzieć się o niej coś więcej!

Małgorzata Borkowska - "Wyprawa po klucz"Spójrzcie tylko na tę okładkę - czyż już sama w sobie nie zachęca do sięgnięcia? Osobiście, ta oprawa graficzna od razu skradła moje serducho! Książka jest debiutancką powieścią Małgorzaty Borkowskiej, opowiadającą o losach nastoletniego chłopca imieniem Paweł. Któregoś dnia jego życie zmieni się diametralnie, gdy otrzyma od Dobrej Wróżki oraz Przyjaciela bardzo szczególne, lecz jednocześnie tajemnicze zadanie... Wszystko bowiem sprowadzi się do odnalezienia klucza, dzięki któremu pomoże swojej ukochanej babci wrócić do zdrowia. Czy mu się uda? Będziecie musieli przekonać się sami!

To książka, która pełna jest przygód, jakie to wciągają czytelnika do baśniowego świata, dzięki czemu, sami zapragniemy wziąć udział w tej niezwykłej wyprawie, by odnaleźć tajemniczy klucz... Oprócz tego, to niezwykła opowieść o dojrzewaniu, a także wielu ważnych wartościach jak chociażby przyjaźń czy poświęcenie.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej promującej książkę:


Jak również na moim Chaosie Myśli, gdyż już wkrótce (dokładnie: w ten weekend) na blogu pojawi się przedpremierowa recenzja książki! Stąd - bądźcie czujni!
Zdjęcie okładki otrzymane od Autorki.

6 komentarzy:

 1. Zapowiada się nieźle, a patronatu mocno GRATULUJĘ! :)
  Czekamy na premierę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już jestem po lekturze :) To też będzie mój patronat medialny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No, zobaczymy co to będzie. Ten trailer na stronce internetowej mnie jednak mocno zniechęcił xd

  Też bym chciał objąć Patronat, proszę się do mnie zwrócić Pani Borkowska, lubię szukać i drążyć, ale ewentualny kunszt też potrafię docenić :v

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja, niestety, nie czuję się zaintrygowana, jednak gratuluję możliwego patronatu. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję patronatu, może po nią sięgnę i coś z tego będzie? ^^
  Pozdrawiam,
  Isabelle West
  Z książkami przy kawie

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaaaa! Gratulowałam Ci? Nie, nie gratulowałam. Już to nadrabiam! Nawet nie wiesz jak się cieszę Twoim szczęściem! <3

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *