Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

WSPÓŁPRACA RECENZENCKA

Współpraca recenzencka


Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy recenzenckiej. Pod uwagę biorę oczywiście głównie książki ze względu na czytelniczy aspekt bloga. Jeśli chodzi o warunki tego rodzaju współpracy, z mojej strony wyglądają one następująco:
 1. Recenzuję książki w sposób subiektywny, a więc piszę o swoich odczuciach odnośnie danej historii. Stąd też zastrzegam, że moje recenzje mogą (ale nie muszą i na ogół takie nie są, bo dobieram tytuły pod swój gust) być negatywne. Oczywiście w każdej lekturze staram się znaleźć pozytywne cechy, nawet jeśli nie przypada mi ona do gustu, ale na pewno nie piszę TYLKO recenzji na plus, bo wymaga tego ode mnie współpraca.
 2. Preferuję książki drukowane, jednak jeśli sytuacja tego wymaga, nie mam również nic przeciwko e-bookom. 
 3. Od momentu otrzymania książki (tj. kiedy już dotrze na mój adres) potrzebuję od dwóch do czterech tygodni, by ją przeczytać, a następnie zrecenzować. Czas ten zależy od ilości książek, jakie w danym okresie wymagają zrecenzowania, jak również własnych obowiązków. 
 4. Gatunek książki jest naprawdę dowolny: czytam praktycznie wszystko, od romansów, poprzez kryminały, aż po fantastykę. 
Stąd też, chętnie podejmę współpracę recenzencką zarówno z Autorami, jak również Wydawnictwami. Ze swojej strony zapewniam rzetelność, terminowość, jak również podkreślam, że powyższe warunki współpracy mogą ulegać zmianie na rzecz obustronnego omówienia swoich warunków. : ) Jeśli zatem są Państwo zainteresowani, proszę kierować wiadomości na poniższy adres mailowy.


E-mail: xstill.changeablex@gmail.com

Do tej pory zaufali mi:

Autorzy:
 1. Patrycja Gryciuk
 2. Łukasz Wasilewski
 3. Artur Pacuła
 4. Małgorzata Borkowska
 5. Tomasz Mazur
 6. Paweł Hajduczenia
 7. J.M.R. Michalski
 8. Wiktor Orzeł
Wydawnictwa:
 1. Wydawnictwo Akurat
 2. Wydawnictwo MUZA S.A.
 3. Wydawnictwo IUVI
 4. Wydawnictwo HarperCollins Polska
 5. Wydawnictwo Otwarte
 6. Wydawnictwo Editioi Editio Red (Helion)
 7. Wydawnictwo Czarna Owca
 8. Wydawnictwo Kobiece
 9. Wydawnictwo W.A.B.
 10. Wydawnictwo Novae Res
 11. Wydawnictwo Szósty Zmysł
 12. Wydawnictwo Buchmann

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *