Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

środa, 27 kwietnia 2016

Wyniki konkursu z książką Małgorzaty Borkowskiej - "Wyprawa po klucz".

     Przyszedł czas, by ogłosić wyniki konkursu książkowego, w którym do wygrania była wspaniała opowieść "Wyprawa po klucz" autorstwa Małgorzaty Borkowskiej. Zanim jednak przejdę do konkretów, czyli wskazania zwycięzców, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie. Cieszę się, że Was zainteresował i poświęciliście tę krótką chwilę, by odpowiedzieć na pytanie, które wymagało od każdego z Was chwilę refleksji nad tym, jaki to klucz jest dla Was tym najważniejszym w życiu. 
    Przyznam się szczerze, że pomimo niedużej ilości zgłoszeń, każde było na tyle wyjątkowe, iż podjęcie decyzji o wyborze trójki zwycięzców, wcale nie było dla mnie łatwe. W każdej odpowiedzi kryły się czyjeś myśli i pragnienia... Dlatego też musiałam skupić się nad każdą wypowiedzią i wraz z pomocą obiektywnego głosu doradczego, wybrałam te osoby, które moim zdaniem udzieliły najbardziej kreatywnej i chwytającej za serce odpowiedzi. Kolejność, w której ogłaszam zwycięzców jest przypadkowa. Zatem - są to... 

1. Księgarnia Wspomnień


Ta odpowiedź chwyciła mnie za serce samym pomysłem rozbicia słowa "KLUCZ" na pięć wartości, jakich szczególnie poszukuje autorka tych słów. Co więcej, napisana pięknym językiem i mówiąca o tych rzeczach, jakie chyba mimowolnie każdy z nas poszukuje. 

2. Julia (pseudonim - Aivalar)


Samoakceptacja to niezwykłe ważna sprawa i ciągłe dążenie do niej to podstawa, jeżeli chce się osiągnąć wszelkie cele i uwierzyć, że "to właśnie ja mogę to zrobić!". Dlatego ta odpowiedź również chwyciła mnie za serce. 

3. Dagmara (pseudonim - Wiktoria Guziewicz)


Pięknie opisane marzenie - móc zrealizować to, co się pragnie i chociaż czasami przeciwności stają na naszej drodze bądź my sami musimy odetchnąć, to jednak grunt to się nie poddawać.

     Gratulacje dla zwycięzców! Proszę Was o sprawdzenie skrzynek mailowych i odpowiedź zwrotną z adresem do wysyłki książki. Dla uściślenia: po otrzymaniu wszystkich trzech adresów, przekażę je autorce i to ona zajmie się wysyłką, dlatego mam nadzieję, że niebawem każda z Was otrzyma swoje egzemplarze. :)
    Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi - aż żałuję, że nie mogłam nagrodzić Was wszystkich! Jednak nie martwicie się - niebawem planuję kolejny konkurs, w którym do wygrania będą świetne książki, więc... śledźcie blog, bo jak tylko "stuknie" 50 tyś. wyświetleń, pojawi się konkurs! :) Póki co - trzymajcie się! 

7 komentarzy:

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *