Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

środa, 29 maja 2013

Małe co nieco na początek.

Witam,

Miałam już kiedyś jakieś blogi, aczkolwiek rzadko udało mi się je bardzo długo prowadzić. Co prawda, mam jeden, na pewnym portalu, który liczy sobie ponad 100 postów, jednak jest on bardziej związany z moim codziennym życiem. Natomiast od jakiegoś czasu długo zbierałam się w sobie, żeby założyć poważniejszy blog. Co przez to rozumiem? Chciałabym, żeby tym razem mój zapał nie zmalał, a także by tematyka była różnorodna.

Dlaczego "still-changeable"? Miałam problem z nazwą bloga, jednak z pomocą pewnej osoby, jest ona taka, jak można zobaczyć. (Dziękuję Ci bardzo, M.) Właściwie idealnie pasująca do mnie i moich rozterek. "Wciąż zmienna" ,"wciąż niezdecydowana". Taka bowiem bywam bardzo często (czego dowodem była próba znalezienia idealnej nazwy dla tego bloga). Poza tym takie też będę pewnie moje posty - zmienne, pełne sprzeczności. Stąd też "Chaos myśli". Towarzyszy on wielu ludziom, to zrozumiałe, tak więc i mojej skromnej osobie. Na pewno w szczególności chciałabym skupić się na pisaniu różnorodnych, własnych przemyśleń na wiele spraw. Ale nie poprzestanę na tym. Być może pojawią się tutaj także inspiracje, recenzje, czy też teksty literackie różnego rodzaju - własne, bo próbuję swoich sił w pisaniu, które jednocześnie daje mi ogromną radość, czy też czyjeś - znalezione, będące moimi inspiracjami, bądź także w jakikolwiek sposób wpływające na moje życie.

Mam nadzieję, że ten blog, jak już pisałam na początku, będzie się rozwijał, a mój zapał nie zmaleje. Chociaż to zależy przede wszystkim ode mnie samej.
Stąd też - do dzieła!

Pozdrawiam,
A.

1 komentarz:

 1. Cóż mogę innego zrobić, jak życzyć ci powodzenia w prowadzeniu bloga?
  Kurczę, czemu ja go wcześniej nie upatrzyłem?
  Widocznie nie za dobrze szukałem.
  Ale, jak to się mawia: lepiej późno niż wcale.
  No to masz już stałego czytelnika :)
  "o prawda, mam jeden, na pewnym portalu, który liczy sobie ponad 100 postów, jednak jest on bardziej związany z moim codziennym życiem. "- oj, chyba wiem, o czym piszesz.
  Co do twojej kiełkującej twórczości - twórz i twórz dalej.
  Oczywiście informując mnie o tym.
  Gnom.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *