Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

sobota, 14 maja 2016

Lubisz magazyny językowe? - oferta Wydawnictwa Colorful Media to coś dla Ciebie!

    Jak dobrze wiecie, bardzo lubię czytać - przede wszystkim książki, no bo przecież jakąś dobrą historią mającą kilkaset stron nie pogardzę. Ale też od czasu do czasu sięgam po magazyny, rzecz jasna takie, w których znajdę coś, co mnie interesuje i opiewające w konkretne treści. A co gdyby tak skusić się na magazyn obcojęzyczny? Czemu nie! Szczególnie, gdy języki obce to coś, co stanowi jedno z zainteresowań. Osobiście od zawsze uwielbiam angielski i swego czasu rozważałam nawet studiowanie filologii. Poza tym chętnie uczę się nowych języków - w jakimś tam stopniu dysponuję niemieckim i poznałam co niektóre hiszpańskie wyrażenia. A gdyby tak sięgnąć po magazyn, dzięki któremu rozwinę umiejętność posługiwania się danym językiem? To dopiero świetna sprawa!
     Tym krótkim wstępem chciałam zachęcić Was do zapoznania się z Wydawnictwem Colorful Media, które zajmuje się głównie wydawaniem magazynów specjalistycznych, w tym przede wszystkim językowych. Wydawnictwo działa na rynku od roku 2003. Aktualnie wiodącymi magazynami są:
Każdy z tych magazynów jest świetną opcją dla osób, które uczą się danego języka obcego i pragną nieco wzbogacić swoje słownictwo, jednocześnie spędzając czas przy dobrej lekturze. Wszystkie pisma wydawane przez Colorful Media związane są zarówno z tematami aktualnymi (jakie z kolei wiążą się z wieloma ciekawymi dziedzinami, jak chociażby psychologia, muzyka, kultura bądź sport,) jak również z tematyką ogólna (dotyczącą m.in. zdrowia, ochrony środowiska). Jednak co więcej, poruszają one zagadnienia związane z aktualną porą roku, stąd też czytelnicy poszerzają swoją wiedzę również w zakresie krajów odpowiadających danej grupie językowej. Wyjątek w pewnym sensie stanowi Buisness English Magazine, które to pismo jest świetną gratką dla osób lubujących się w tematach biznesowych. Stąd też, dzięki temu magazynowi mogą poszerzyć swoje słownictwo w zakresie języka angielskiego biznesowego. Do każdego z powyższych magazynów dołączone jest także słownictwo, dzięki któremu nauka od razu idzie szybciej. Pisma pojawiają się (w zależności od języka) co dwa bądź trzy miesiące. I jak, skusicie się na rozwijanie umiejętności w zakresie języków obcych przy dobrej lekturze? Osobiście polecam! 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam serdecznie do odwiedzenia:


Jak również do zajrzenia na stronę kiosku, w którym możecie nabyć interesujące Was egzemplarze (zarówno pojedyncze numery, jak również prenumeratę):


Osobiście polecam magazyny Wydawnictwa Colorful Media i zachęcam do nauki nowych języków obcych, a także podszkolenia się w tych, którymi już dysponujecie - uwierzcie, że taka wiedza na pewno nie raz zaowocuje w Waszym życiu, sama doskonale się o tym przekonuję! :) 

6 komentarzy:

 1. Właśnie nawiązałam z nimi współpracę i jestem ciekawa tych dwóch czasopism, które lada chwila u mnie będą. Skusiłam się na English Matters i Ostanowka:Rossija, Mam nadzieję, że się nie zawiodę i że nie będę na każdym słowie wisieć przy słowniczku xd

  Pozdrawiam cieplutko Ania! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już czytałam kilka numerów magazynów z tego wydawnictwa. Oczywiscie po angielsku. Bardzo spodobała mi się forma przekazu w tych artykułach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja staram się czytać regularnie magazyny językowe tego wydawnictwa. Są utrzymane na wysokim poziomie.

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie najbardziej ciekawią English Matters i Business English Magazine, które dostanę w lipcu, bo teraz sesja i brak czasu na takie przyjemności. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie czytałabym takie magazyny, gdybym jeszcze nie musiała korzystać ze słownika, gdy je przeglądam. Może te angielski byłby jeszcze znośny, ale i tak przypuszczam, że mój towarzysz "sprawdź we mnie słówko" musiałby mi pomóc. :)
  Pozdrawiam!
  #Ivy z Bluszczowych Recenzji

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka forma nauki języków faktycznie jest bardzo ciekawa. To dobry sposób na małe urozmaicenie ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *