sobota, 24 grudnia 2016

Kilka świątecznych słów od Chaosu myśli :)

Moi Drodzy - jak co roku nadszedł ten dzień, który ma w sobie pewnego rodzaju magię. Osobiście od zawsze z utęsknieniem czekam na Święta Bożego Narodzenia. Chociaż jak wszystko, mają zarówno swoje plusy, jak i minusy, to i tak je uwielbiam. Dla niektórych są zwiastunem jedynie wielkich porządków, zakupów czy tzw. stania przy garach. Dla mnie - pomimo świątecznego rozgardiaszu i przygotowań, jest to czas niezwykły. Ubieranie choinki, pieczenie i dekorowanie pierniczków, przygotowywanie wspaniałych potraw, Pasterka i co najważniejsze - spędzanie czasu w rodzinnej atmosferze sprawia, że czekam na te święta co roku tak samo mocno. Tą drogą wstępu chciałabym przejść do sedna tego krótkiego wpisu, czyli do życzeń.

Wesołych Świąt!

Kochani Czytelnicy - z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, byście spędzili te święta w zdrowiu, radości, spokoju i przede wszystkim w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Byście mogli na krótką chwilę po prostu się zatrzymać, a wszelkie troski, obowiązki i wszystko inne, co tylko zaprząta Wam każdego dnia myśli, mogli odłożyć w kąt. Byście w ciągu tych kilku dni, we wspaniałym gronie swoich bliskich, przeżyli mnóstwo szczęśliwych chwil. Niech te święta przyniosą Wam jak najwięcej radości, odpoczynku oraz oczywiście ogromnej ilości pyszności - nie żałujcie sobie niczego, bo w końcu to święta, a co! ;) Wesołych, Kochani!

Sama znikam, bo nadchodzi już czas wigilijnej kolacji w gronie rodziny. Niebawem natomiast nadrobię tutaj wszelkie zaległości - myślę, że podczas tych kilku dni uda mi się to zrobić. Póki co - trzymajcie się i świętujcie! 

6 komentarzy:

 1. Wesołych świąt, kochanie! Wszystkiego najlepszego! :*
  Dużo radości, miłości i pokoju w sercu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt! I miło spędzonego czasu z najbliższymi. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczytanych Świąt i bogatego Mikołaja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesolutkich już w Pierwszy Dzień Świąt :D nie ma to jak nie spać do późna po pasterce :D ja życzenia umieściłam na swoim kanale, a co!! przede wszystkim zdrowych świąt! a reszta powinna przyjść sama :)

  OdpowiedzUsuń

*Każdy komentarz, czy to pochwała czy też krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)
*Jeśli jednak zamierzasz napisać "fajny blog! może rev?" - lub coś w tym stylu, to naprawdę lepiej nie pisz niczego :)
*Nie bawię się w obserwację za obserwację, więc daruj sobie od razu takie pytania :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *