Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

czwartek, 12 kwietnia 2018

Alcatraz wkracza do akcji ponownie - czyli zbliżająca się premiera od Wydawnictwa IUVI

     Moi Drodzy, chociaż piszę tutaj bardzo rzadko, to od czasu do czasu się tutaj pojawiam. Tym razem przychodzę więc do Was z krótką informacją o zbliżającej się wielkimi krokami premierze Wydawnictwa IUVI. Kolejna część serii "Alcatraz kontra Bibliotekarze" czyli "Zakon Rozbitej Soczewki" autorstwa Brandona Sandersona pojawi się w księgarniach już 18.04.018!

Autor: Brandon Sanderson
Tytuł: Zakon Rozbitej Soczewki
Wydawnictwo: IUVI
Liczba stron: 288
Premiera: 18.04.2018 r.

Czy Alcatraz zdoła uratować oblężone miasto?
Jeśli Mokia upadnie, jej los mogą podzielić pozostałe Wolne Królestwa, a wtedy cały świat znalazłby się we władaniu złowrogich Bibliotekarzy.

Choć jego jedyna broń to kilka par soczewek, zapas wybuchowych pluszowych misiów i niewiarygodny talent do psucia, Alcatraz i tak podejmie wyzwanie. Wystarczy, że pokona armię monstrualnych bibliotekarskich robotów, oddziały Bibliotekarzy, którzy mają normalny wzrost, lecz są nadzwyczaj groźni, oraz najniebezpieczniejszego przeciwnika – własną matkę!
Tym razem nawet jego nadzwyczajny talent do psucia może nie wystarczyć.
Czy Alcatrazowi uda się jeszcze raz uratować sytuację? (źródło: iuvi.pl)

     To jak, czekacie na kolejną część przygód o Alcatrazie? A może jeszcze nie czytaliście tej serii? Być może to dobry moment, aby nadrobić zaległości? Sama na pewno sięgnę po "Zakon Rozbitej Soczewki", bo uwielbiam styl pisania Brandona Sandersona. 

Jeżeli chcecie być na bieżąco z premierami Wydawnictwa IUVI odwiedźcie ich: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *