Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

sobota, 11 maja 2019

Zapowiedź książkowa od Wydawnictwa IUVI - "Twoje fotografie"    Dzisiaj przychodzę do Was z krótkim wpisem, a mianowicie z zapowiedzią książkową od Wydawnictwa IUVI. Mowa tutaj o książce, której opis (i okładka, przyznaję, jestem wzrokowcem, a ona jest przepiękna) mnie osobiście od razu zaintrygował i sprawił, że z pewnością sięgnę po tę historię, mając nadzieję na ogrom emocji, bo właśnie to we wszelkich powieściach lubię najbardziej. Łapcie zatem poniższą, krótką zapowiedź - być może i Was zainteresuje ten tytuł. 

Autor: Tammy Robinson
Tytuł:
Twoje fotografie
Wydawnictwo:
IUVI
Liczba stron:
336
Premiera:
15.05.2019

"Zostały ci zaledwie miesiące na rzeczy, na które jeszcze wczoraj miałaś długie lata. 

W dniu swoich dwudziestych ósmych urodzin Ava dowiaduje się o wznowie raka, z którym walczyła trzy lata wcześniej. Lekarze nie pozostawiają nadziei: dziewczyna ma przed sobą jakiś rok życia. Ava nie zamierza jednak pozwolić chorobie decydować o tym, jak przeżyje ostatnie cenne miesiące – pragnie urządzić swój wymarzony ślub. Jest tylko jeden mały problem. Brak pana młodego.

Ava nie ma też zbyt wiele pieniędzy, a przede wszystkim czasu… Lecz to wszystko jest bez znaczenia. Zorganizuje wesele dla siebie samej.


Gdy przyjaciele i rodzina mobilizują się, by pomóc jej spełnić ostatnie marzenie i zorganizować przyjęcie wszech czasów, w sprawę angażują się media i wieść o Avie rozchodzi się po całym kraju. Lecz plany dziewczyny nieco się komplikują. Nagle do głosu dochodzą uczucia, z którymi zdążyła się już pożegnać. Teraz musi zdecydować, czy wystarczy jej odwagi, by pokochać, a potem sił, by się pożegnać.


Do głębi poruszająca opowieść, przypominająca o tym, że życie jest darem i że na miłość nigdy nie jest za późno – Kelly Rimmer, autorka Kiedy ciebie straciłam" (źródło: iuvi.pl)

      Jeżeli zaintrygowała Was ta historia, to nie zostało nic więcej jak poczekać jeszcze tylko kilka dni, a 15 maja wybrać się do księgarni. :)

1 komentarz:

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *