Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

piątek, 24 marca 2017

WYNIKI KONKURSU z książką "Magia olewania"!

      Kolejny konkurs dobiegł końca, a wraz z nim nadchodzi zawsze ta chwila, by wybrać zwycięską odpowiedź. To chyba najgorszy etap, bo za każdym razem najchętniej nagrodziłabym Was wszystkich, a niestety tego zrobić nie mogę. Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi, za to, że konkurs spotkał się z odzewem z Waszej strony, za to, że dostarczyliście mi tak wielu dowodów na Waszą wspaniałą kreatywność! Oczywiście, tak jak to mam w zwyczaju, odpowiedź wybrałam wraz z głosami doradczymi - dziękuję serdecznie Agnieszce oraz Natalii za pomoc. :) 
     Przechodząc zatem do konkretów, pragnę ogłosić, że zwycięzcą zostaje...

Agata, która swoją odpowiedzią urzekła nas wszystkie. W końcu chyba każdy czasami ma ochotę olać po prostu samego siebie, a dokładniej, jak to ujęła Agata, uciszyć na chwilę tego wewnętrznego "chochlika", jaki nie pozwala się zrelaksować. ;)

Odpowiedź Agaty
     Agato - na podany przez Ciebie adres e - mail została wysłana wiadomość z prośbą o podanie adresu do wysyłki książki. Na odpowiedź zwrotną masz równe 5 dni - w przeciwnym wypadku nagroda powędruje do innej osoby. W razie jakiś komplikacji - sprawdź folder "spamu" lub odezwij się do mnie sama na mój adres e - mail podany w zakładce "Współpraca recenzencka". 
    Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za udział w konkursie, przypominam, że jeżeli ktoś ma ochotę zgarnąć dobry horror, to wciąż trwa konkurs z książką "Dom w środku lasu" (nie zapominajcie oprócz odpowiedzi podawać swoich adresów mailowych!). Poza tym to na pewno nie ostatnie konkursy, stąd też - bądźcie czujni! :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *