Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

piątek, 10 marca 2017

WYNIKI KONKURSU z książką "Najdłuższa noc"!

     Nadszedł ten dzień, czyli czas, by ogłosić wyniki konkursu z książką "Najdłuższa noc". Zanim to nastąpi, jak to mam w zwyczaju, kilka słów wstępu. Przede wszystkim bardzo dziękuję Wam wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i tak wiele cudownych odpowiedzi. Po raz kolejny pokazujecie, że Wasza kreatywność nie zna granic. Oczywiście co się z tym wiąże - miałam ciężki orzech do zgryzienia, bo najchętniej nagrodziłabym Was wszystkich, co niestety nie jest możliwe.
    Dlatego też powołałam komisję doradczą - dziękuję Agnieszce, Natalii oraz Aleksandrze (tę trzecią Młodą Damę powinniście kojarzyć z bloga Bluszczowe Recenzje, a jeżeli jeszcze tam nie byliście, to koniecznie nadróbcie zaległości!) za pomoc w wyborze tej jednej, konkretnej odpowiedzi. W zasadzie byłyśmy w miarę jednomyślne i ta dorada jedynie utwierdziła mnie w przekonaniu, do kogo z Was powinna trafić książka.
     Przechodząc zatem do konkretów, pragnę ogłosić, że egzemplarz "Najdłuższej nocy" wędruje do...

Kasi (pseudonim: Wiedźma), której przepis na dobry kryminał, pozornie prosty, obleczony został w wyszukane słownictwo. Mam nadzieję, że spędzisz z tą książką same wspaniałe chwile! :)

Odpowiedź Kasi (Wiedźmy)

    Kasiu - na podany przez Ciebie adres e - mail została wysłana wiadomość z prośbą o podanie adresu do wysyłki książki. Na odpowiedź zwrotną masz równe 5 dni - w przeciwnym wypadku nagroda powędruje do innej osoby. W razie jakiś komplikacji - sprawdź folder "spamu" lub odezwij się do mnie sama na mój adres e - mail podany w zakładce "Współpraca recenzencka". 
     Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i zachęcam do śledzenia mojego Chaosu myśli, zarówno tutaj, jak i na fanpage'u, bo niebawem znowu nadarzy się okazja do zgarnięcia ciekawej lektury! Póki co - trzymajcie się! 

3 komentarze:

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *