Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

wtorek, 4 lipca 2017

Nowa premiera Wydawnictwa IUVI - "Indeks szczęścia Juniper Lemon"

     Już kilkakrotnie przekonałam się, że jednym z wydawnictw, jakie nigdy mnie nie zawiodło - zarówno pod względem wydawanych książek, jak i również pod tym, że współpraca zawsze przebiega pomyślnie jest IUVI. Dlatego też niezmiernie się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam, że już niebawem, bo dokładnie jutro - 5 lipca - ma miejsce premiera kolejnej książki. Stąd też dzisiaj chciałabym przekazać Wam kilka słów o lekturze "Indeks szczęścia Juniper Lemon"

Premiera - 5 lipca 

„Indeks szczęścia Juniper Lemon” jest zabawną i jednocześnie poruszającą opowieścią o ważnych, a także z pozoru błahych wydarzeniach, które przewracają życie do góry nogami. Niesamowity debiut Julie Israel.
Minęło sześćdziesiąt pięć dni od wypadku, który na zawsze odmienił życie Juniper. Świat bez jej cudownej starszej siostry Camilli stał się zimnym i smutnym miejscem.

Pewnego dnia Juniper odkrywa list siostry napisany w dniu wypadku. List, w którym Cam zrywa z tajemniczym „TY”. Jest w szoku – nie wiedziała o związku siostry i ziejąca dziura w jej sercu wydaje się jeszcze większa. Jaka naprawdę była Cam? Postanawia się tego dowiedzieć, odkryć tożsamość
„TY” i dostarczyć mu list.

Ale wtedy Juniper coś gubi. Drobiazg, niewielką kartkę. Jedną z wielu, na których codziennie notuje swój prywatny poziom szczęścia i katalog własnych „wzlotów i upadków dnia”. A ta fiszka jest wyjątkowa: zawiera tajemnicę, o której nikt nie może się dowiedzieć.
***
Do czego prowadzi grzebanie (dosłownie i w przenośni) w cudzych śmieciach?
Czy odkrywanie małych i wielkich tajemnic otaczających ją ludzi to właśnie to, czego Juniper potrzebuje, aby uporządkować własny życiowy bałagan?
Tego dowiesz się z książki „Indeks szczęścia Juniper Lemon”

Premiera - 5 lipca 
     To już wszystko, jeśli chodzi o dzisiejszy wpis. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się więcej o książkach wydawanych przez IUVI, zachęcam do odwiedzenia:
 • strony internetowej - TUTAJ
 • fanpage'a na facebooku - TUTAJ
      Natomiast niebawem odezwę się wreszcie z zaległym podsumowaniem czytelniczym czerwca, zaległymi recenzjami i wieloma innymi tekstami. Póki co - trzymajcie się! 

Zdjęcia i informacja udostępniona przez: Wydawnictwo IUVI

3 komentarze:

 1. Zachęciłaś mnie do przeczytania tej książki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam jeszcze książek tego wydawnictwa, ale mam w planach to oczywiście nadrobić- może tym tytułem?

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *