Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

środa, 13 września 2017

CzaroMarownik 2018 - czyli nominacja blogerki, do której powędruje jeden egzemplarz!

     Raptem dwa dni temu pisałam dla Was recenzję kalendarza, który stworzony został z myślą o nas, kobietach (link do recenzji: tutaj). Wtedy też wspomniałam, że tak naprawdę CzaroMarownik 2018 wiąże się z pewną, ciekawą akcją... Stąd też dzisiaj czym prędzej wyjaśniam, o co chodzi. 

CzaroMarownik - Magiczny Kalendarz na 2018 rok!

     Oprócz recenzji, moim zadaniem było wytypowanie blogerki, do której powędruje egzemplarz kalendarza. Wydawać by się mogło, że to coś prostego, jednak istniały dwie trudności. Pierwsza z nich to znalezienie takiego bloga, na którym akcja się nie odbywa, czyli przekopanie się nieco przez blogosferę w celu znalezienia tych stronek, gdzie nie pojawiła się recenzja CzaroMarownika. Kiedy już wypełniłam pierwszy punkt swojego świetnego planu, drugą trudnością był wybór tylko jednej blogerki, do jakiej to ma zawędrować kalendarz. Postanowiłam jednak rozważyć wszelkie możliwości i chociaż często trudno jest mi dokonywać takich wyborów, w końcu zdecydowałam, którą z Was, Moje Drogie, chcę wytypować na posiadaczkę własnego egzemplarza CzaroMarownika. 
     Dlatego też, nie przedłużając tych emocji (no co, staram się budować napięcie!), powinnam przejść do konkretów, czyli wskazania konkretnej blogerki. Mam więc przyjemność ogłosić, że postanowiłam wytypować do otrzymania kalendarza dziewczynę, która niezwykle dba o swój blog, pisze regularnie, wrzuca świetne recenzje, różnego rodzaju zapowiedzi książkowe, ale także realizuje się w pisaniu własnych historii, no i w dodatku zna się na grafice, sama przerabiając różne szablony, które z każdym kolejnym są coraz wspanialsze. To właśnie do Ciebie... 

...Kochana Majko z bloga Zaczytana Majka powędruje egzemplarz CzaroMarownika 2018! 

      Mam nadzieję, że ten kalendarz będzie służył Ci pomocą w planowaniu różnego rodzaju zajęć (w tym zapewne mnóstwa wpisów na blogu!) i sprawdzi się jako naprawdę fajny i jednocześnie użyteczny dodatek. Jednocześnie proszę Cię o wiadomość prywatną z adresem do wysyłki kalendarza - zostanie on przekazany do Wydawnictwa Kobiecego i wysyłka nastąpi po premierze, czyli najprawdopodobniej po 13 października 2017 roku. :) Jeżeli jednak okazałoby się, że ktoś wcześniej Cię wytypował (czyli jeszcze przed godziną mojej publikacji) - również proszę o kontakt, bym mogła znaleźć inną blogerkę.
      Tym oto akcentem wyjaśniam tę "tajemniczą akcję", jaka związana jest z CzaroMarownikiem, natomiast niebawem odezwę się do Was z nowymi recenzjami. Póki co - trzymajcie się!

2 komentarze:

  1. Kochana! Nawet nie wiesz jaką zrobiłaś mi niespodziankę! Kocham kalendarze i to one pomagają mi we wszystkim żeby mieć wszystko ogarnięte! Na pewno mi się przyda i dziękuję Ci jeszcze raz! Jesteś kochana! <3 <3 <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Żądam równouprawnienia! Kalandarze dla kobiet również dla mężczyzn! :(

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *