Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

piątek, 13 stycznia 2017

MUZA SA wspiera WOŚP!

     Moi Drodzy, dzisiaj znowu będzie krótko i zwięźle z mojej strony - bowiem chciałabym udostępnić Wam informację, która kto wie - być może kogoś z Was zaciekawi. Jak dobrze wiemy, wielkimi krokami zbliża się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zostały raptem dwa dni. Tym samym, również niektóre wydawnictwa grają razem z WOŚP, wspierając tę inicjatywę. Należy do nich między innymi MUZA SA, która przygotowała kilka niezwykle ciekawych aukcji. Nie przedłużając więc, zapraszam do przeczytania informacji jakie aukcje i gdzie możecie znaleźć. 


MUZA SA gra z WOŚP

 
Wydawnictwo Muza gra z WOŚP!

Nowa powieść Zafóna do przeczytania przed polską premierą, imię i nazwisko w książce Katarzyny Bondy, spacer po Warszawie z Grzegorzem Kalinowskim i rysunki starego Szczecina autorstwa Leszka Hermana – takie literackie aukcje przygotowało wydawnictwo Muza na 25. finał WOŚP. Muza gra z Orkiestrą!

Przeczytaj nową powieść Carlosa Ruiza Zafóna przed premierą

Autor bestsellerowego „Cienia wiatru” powraca. Już tej jesieni do rąk czytelników trafi „Labirynt duchów”.  Właśnie teraz wspierając WOŚP, można zapewnić sobie lekturę tej książki jeszcze przed oficjalną premierą. Saga o Cmentarzu Zapomnianych Książek na stałe zapisała się w kanonie światowej literatury, a nowa powieść autora przynosi jej wielki finał. W „Labiryncie duchów” czytelnicy odnajdą rozwiązanie kilku tajemnic z poprzednich tomów. Nowa powieść autora to hołd złożony sztuce opowiadania, który na długo pozostanie w pamięci.

Link do aukcji: TUTAJ.

Jeden z bohaterów nowej powieści Katarzyny Bondy może mieć Twoje imię i nazwisko

„Czerwony pająk” to wielki finał przygód Saszy Załuskiej, nowa zagadka kryminalna i rozwiązanie wszystkich tajemnic z poprzednich części serii. To właśnie Twoje imię i nazwisko może pojawić się w czwartym tomie serii, któremu patronuje żywioł wody. Jesteś fanem Katarzyny Bondy? Kochasz kryminały? Dołącz do licytacji i wejdź w świat Saszy Załuskiej.

Link do aukcji: TUTAJ.

Zwiedź Warszawę z Grzegorzem Kalinowskim, autorem cyklu „Śmierć frajerom”

„Kalinowski to mistrz warszawskich opowieści” pisze o autorze cyklu „Śmieć frajerom” Sylwia Chutnik. Fani łotrzykowskich powieści mają okazję wybrać się na wyjątkowy spacer z Grzegorzem Kalinowski. W programie gwarantowane zwiedzanie najciemniejszych zaułków Warszawy, degustacja pyz przy Brzeskiej i rozmowa warszawską gwarą.

Link do aukcji: TUTAJ.

Stary Szczecin na autorskim rysunku Leszka Hermana

Miłośnicy Pomorza z pewnością zwrócą uwagę na unikatowe rynki starego Szczecina autorstwa Leszka Hermana. Autor bestsellerowych powieści„Sedinum” i „Latarni umarłych” na co dzień jest architektem. Swój talent i miłość do miasta przenosi na papier, zarówno w postaci książek, jak i niezwykłych rysunków. Właśnie teraz dwie ilustracje mogą się znaleźć w Twoim domu.

Link do aukcji: TUTAJ.

Wszystkie aukcje Muzy dla WOŚP: TUTAJ.

     Niebawem postaram się tutaj odezwać z jakimś nowym wpisem postaci recenzji, felietonu czy muzycznego artykułu. Jeszcze wcześniej jednak na pewno pojawią się tutaj wyniki konkursu, ale już teraz wiem, że podjęcie decyzji, kogo nagrodzić, nie będzie łatwe. Póki co - trzymajcie się!  

Informacja prasowa została udostępniona przez: media (Business & Culture).

3 komentarze:

  1. Fajnie, że wydawnictwa wspierają WOŚP! Muza przygotowała naprawdę ciekawe aukcje. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. No proszę, najlepsza opcja to chyba ten spacerek z Kalinowskim. Szczęśliwiec zafunduje sobie niezapomniane doświadczenie!

    A propos, bo mowa o Wydawnictwie MUZA, czyli też po trosze o Wydawnictwie (córce) Akurat: tak jak obiecałem - przeczytałem, zrecenzowałem i przekazuję Dziewusze! Pozdrawiam i dziękuję! :P

    RECENZJA: Ember in the Ashes. Imperium Ognia - Sabaa Tahir (KLIK!)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *