Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

niedziela, 15 stycznia 2017

WYNIKI KONKURSU z książką "Serce z popiołu"!

    Konkurs dobiegł końca, a to zawsze oznacza zadanie dla mnie, czyli wyłonienie zwycięskiej odpowiedzi. Powiem Wam w sekrecie (ale serio - nie mówicie nikomu!), że to chyba najgorszy dla mnie moment konkursu. Wszystko dlatego, że kiedy widzę tak wiele wspaniałych odpowiedzi, najchętniej nagrodziłabym je wszystkie. Wiem z kolei, że tego zrobić nie mogę i tym samym często mam dylematy. Dlatego też najczęściej powołuję głosy doradcze, aż wspólnymi siłami udaje się wskazać zwycięzcę. Podobnie było i tym razem, a dylemat pomogły rozwiązać Natalia oraz Majka, którym serdecznie dziękuję. 
    Zanim jednak ogłoszę, do kogo trafi egzemplarz książki "Serce z popiołu", to właśnie Wam, wszystkim uczestnikom, chciałam podziękować za wzięcie udziału w konkursie, podzielenie się swoimi odpowiedziami. Każda była na swój sposób wyjątkowa i tak naprawdę pomiędzy kilkoma z nich ważyły się losy końcowe. Dla mnie wszyscy jesteście zwycięzcami i nawet jeżeli nie udało Wam się tym razem - nie łamcie się, bo już niebawem szykuję dla Was kolejne konkursy, w których śmiało możecie próbować swoich sił - a uwierzcie mi, kilka pomysłów zrodziło się w mojej głowie, stąd bądźcie czujni, bo wreszcie na Chaos myśli wkracza konkursomania! :) 
      Jednak nie przedłużając już, pragnę ogłosić, że zwycięzcą konkursu zostaje... 

Emilia, której pozornie banalny, ale tak naprawdę bardzo kreatywny, wierszyk, niezwykle trafił do mnie, jak i do pozostałych członkiń jury. Mam nadzieję, że dzięki temu egzemplarzowi, będziesz mogła poznać losy końcowe swoich ulubionych bohaterów i ta historia osłodzi Ci życie. :) 

Odpowiedź Emilii

      Emilia - na podany przez Ciebie adres e - mail została wysłana wiadomość z prośbą o podanie adresu do wysyłki książki. Na odpowiedź zwrotną masz równe 5 dni - w przeciwnym wypadku nagroda powędruje do innej osoby. W razie jakiś komplikacji - sprawdź folder "spamu" lub odezwij się do mnie sama na mój adres e - mail podany w zakładce "Współpraca recenzencka". 
     Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i zachęcam do śledzenia mojego Chaosu myśli, zarówno tutaj, jak i na fanpage'u, bo niebawem znowu nadarzy się okazja do zgarnięcia ciekawej lektury! Póki co - trzymajcie się! 

4 komentarze:

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *