Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

piątek, 6 października 2017

"Na krawędzi wszystkiego" - zapowiedź książki od Wydawnictwa IUVI


"Na krawędzi wszystkiego"  
    Moi Drodzy, od czasu do czasu wrzucam dla Was zapowiedzi książkowe. Nie robię tego często, ale jeżeli chodzi o Wydawnictwo IUVI, to nie potrafię przejść obojętnie obok ich premier. Być może dlatego, że cenię sobie z nimi współpracę, bo za każdym razem przebiega ona świetnie. Stąd też dzisiaj chciałabym zachęcić Was do zwrócenia uwagi na książkę, która już niebawem pojawi się w księgarniach.

Autor: Jeff Giles
Tytuł: Na krawędzi wszystkiego
Wydawnictwo: IUVI
Liczba stron: 312
Premiera:  11 października 2017
„Przygotuj się! Świat Niziny jest zdradziecki… Świetnie napisana, mocna opowieść – będziesz jej więźniem do ostatniej strony!”

Peter Jackson, reżyser m.in. „Władcy Pierścieni” i „Hobbita” o książce „Na krawędzi wszystkiego”

Szczęście i cierpienie, światło i ciemność – dwa światy i ludzie na ich krawędzi
Zoe i Iks żyli w dwóch światach i nigdy nie mieli się spotkać.
Ale się spotkali.
Tylko jak mają być razem, gdy oba światy sprzysięgły się przeciwko nim?

Zoe ma 17 lat, zwariowaną matkę wegankę, młodszego brata z ADHD i prawdziwą przyjaciółkę. Ma też za sobą trudny rok, kiedy tragicznie zmarł jej ojciec, a zaprzyjaźniona para staruszków z sąsiedztwa zaginęła bez śladu.

Jakby tego było mało, szukając brata podczas burzy śnieżnej, Zoe zostaje brutalnie zaatakowana i widzi coś, czego nie powinna widzieć. I kogoś. Nazwała go Iks.

Zoe nie wie, że to łowca głów. Tajemniczy, przystojny i nękany losem, którego nie rozumie, pracuje na zlecenie lordów z Niziny – mrocznego i brutalnego miejsca, w które trafiają najgorsi szubrawcy. Tym razem przyszedł po bandytę, który zaatakował dziewczynę.
Iks i Zoe nigdy nie mieli się spotkać. Łowcy z Niziny nie mogą ujawniać się nikomu poza swymi ofiarami. Iks, by uratować Zoe, łamie wszystkie zasady Niziny. I ponosi brutalne tego konsekwencje.

Beznadzieja, samotność i ból – Iks zna tylko to. Zoe pokazuje mu, że może być inaczej. Kiedy X i Zoe dowiadują się więcej o ich swoich światach, zaczynają zadawać pytania o przeszłość, własny los i swoją przyszłość. Ale wyrwanie Iksa z Niziny i przecięcie więzów przeszłości, które pętają Zoe, będzie od obojga wymagać konfrontacji z własną ciemną stroną. (źródło: iuvi.pl)


"Na krawędzi wszystkiego"


     I jak, czujecie się zachęceni, by sięgnąć po tę książkę? Osobiście, mimo że rzadko sięgam po tego typu literaturę, to skuszę się na tę historię i mam nadzieję, że dostarczy mi wielu, pozytywnych wrażeń. 

Materiały (opis i zdjęcia) udostępnione zostały przez: Wydawnictwo IUVI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *