Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

piątek, 13 października 2017

WYNIKI KONKURSU z książką "Mroczne zakamarki"!

     Moi Drodzy - po pierwsze, dziękuję serdecznie osobom, które zgłosiły swój udział w konkursie. Jest mi niezmiernie miło, że chciało Wam się poświęcić tę chwilę, by naskrobać coś kreatywnego. Jak dobrze wiecie, nadchodzi moment, którego nie lubię, czyli wytypowanie zwycięzcy, ponieważ najchętniej nagrodziłabym Was wszystkich, ale niestety tego zrobić nie mogę. Dlatego też, tradycyjnie, powoławszy swego rodzaju komisję "głosów doradczych", w końcu jestem gotowa, by ogłosić, kto z Was otrzyma egzemplarz książki "Mroczne zakamarki".
     Nie przedłużając zatem, pragnę poinformować, że nagroda wędruje do...

Gosi, której odpowiedź - zwięzła i na temat - tak naprawdę była niezwykle treściwa i oddała wszystko to, co powinien mieć dobry thriller.


Odpowiedź Gosi 

Gosiu - Gratuluję zwycięstwa! Proszę Cię teraz o to, byś na adres mailowy: xstill.changeablex@gmail.com wysłała adres do wysyłki książki. Masz na to równe 5 dni - w przeciwnym wypadku nagroda powędruje do innej osoby. 

     Jeszcze raz ślicznie dziękuję Wam za wzięcie udziału w konkursie! Jeśli jednak tym razem się nie udało, nie martwcie się - prawdopodobnie już w kolejnym tygodniu pojawi się nowy konkurs z okazji przekroczenia 400 polubień na facebooku, stąd też bądźcie czujni! :) 

2 komentarze:

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *