Matematyczny umysł z artystyczną duszą. Matematyk z wykształcenia, aktualnie pracownik jednej z krakowskich korporacji, a z zamiłowania niespełniona pisarka i zakręcona książkoholiczka.

niedziela, 29 października 2017

Wyniki konkursu z książką - niespodzianką!

     Moi Drodzy - konkurs, w którym do wygrania była książka - niespodzianka + mały dodatek dobiegł końca. Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia, bo jak zawsze uraczyliście mnie ogromem przepięknych, kreatywnych odpowiedzi. Tym samym zadanie przed jakim stanęłam ja - czyli wytypowanie zwycięzcy - okazało się być trudniejsze niż się spodziewałam. Stąd też klasycznie powołałam swoją tzw. komisję "głosów doradczych", dzięki którym w końcu mogłam wyłonić zwycięską odpowiedź. 
     Stąd też, by nie przedłużać, bo zapewne czekacie z niecierpliwością na wyniki, pragnę ogłosić, że egzemplarz książki - niespodzianki wraz z małym dodatkiem, wędruje do...

...Dominiki, której odpowiedź - pozornie prosta, zwięzła i na temat, tak naprawdę miała w sobie to słynne "coś", co szczególnie urzekło mnie oraz osoby, które pomagały mi w decyzji. 

Odpowiedź Dominiki
Dominiko - Gratuluję zwycięstwa! Proszę Cię teraz o to, byś na adres mailowy: xstill.changeablex@gmail.com wysłała adres do wysyłki książki. Masz na to równe 5 dni - w przeciwnym wypadku nagroda powędruje do innej osoby. 

     Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i nawet, jeżeli tym razem nie udało Wam się wygrać, nie martwcie się - jeszcze nie raz będziecie mieli okazję zawalczyć o jakąś lekturę! :) 

4 komentarze:

Każdy komentarz, czy to pochwała czy też uzasadniona krytyka, niezwykle motywuje mnie do dalszego działania, stąd dziękuję za wszystkie pozostawione przez Was słowa! :)

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *